• WYCIECZKA KL.IV I KL.VI

• Uczniowie klasy czwartej i szóstej podczas wycieczki do Gdańska odwiedzili Loopy’s World oraz obejrzeli film pt. "Pimi z Krainy Tygrysów". W centrum rozrywki na uczniów czekało mnóstwo atrakcji: wielopoziomowy labirynt, zjeżdżalnie, trampoliny, armatki pneumatyczne, tunele, boisko i mostki. Każdy znalazł więc tutaj coś dla siebie. Wizyta w multikinie również dostarczyła uczniom niemało wzruszeń. To była wspaniała wyprawa!

• WALENTYNKI

• Walentynki to wyjątkowy dzień dla wielu osób. To czas wyznawania przyjaźni, sympatii oraz miłości. Stałym elementem tego święta jest "poczta walentynkowa". Na szkolnym korytarzu pojawiła się pięknie ozdobiona skrzynka, do której każdy z uczniów mógł wrzucić swoją walentynkę, a specjalni posłańcy wręczyli adresatom  laurki pełne dobra i miłości. W tych trudnych czasach miały one szczególny wymiar. Na zakończenie każda klasa zrobiła sobie walentynkowe zdjęcie. Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy wszystkim dużo miłości!

• NA LODOWISKU

• 14 lutego uczniowie naszej szkoły spędzili dzień na lodowisku w Redzikowie. Niektórzy po raz pierwszy próbowali jazdy na łyżwach, inni doskonalili swoje umiejętności w tym zakresie. Towarzystwa na lodzie dotrzymywali uczniom ich opiekunowie. Zabawa na lodowisku była wspaniała!

• ZIMOWE SZALEŃSTWA

• Zima to wspaniały czas do zabaw na świeżym powietrzu, a możliwości na śniegu są nieograniczone: bitwa na śnieżki, zjazdy na sankach, jabłuszkach i brzuchu. Zimowe szaleństwa sprawiły naszym uczniom mnóstwo frajdy.

• KLASOWY KULIG

• Przez wiele tygodni uczniowie naszej szkoły czekali na pojawienie się mroźnej   i śnieżnej zimy. Kiedy wreszcie nadeszła, dzieci z kl.VI i IV wybrały się na kulig. Przejażdżka saniami dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie każdy mógł ogrzać się przy ognisku i spróbować pieczonych kiełbasek oraz ziemniaków. Wychowawcy klasy szóstej i czwartej serdecznie dziękują p. Sylwii Wenta za pomoc w organizacji kuligu oraz poczęstunek.

• SPOTKANIE Z JANUSZEM CHOMONTKIEM

• 1 lutego naszą szkołę odwiedził wielokrotny rekordzista w podbijaniu różnego rodzaju piłek – Janusz Chomontek. Swoją karierę wyczynową rozpoczął w 1989r. Od tego czasu aż 19 razy ustanawiał i pobijał rekordy Guinnessa. Występ mistrza trwał około godziny. Na koniec każdy mógł poprosić o autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

• KONKURS BIBLIJNY

• Jan Kwidziński z kl.VIII, Aleksandra Szlonszkiewicz z kl.VII oraz Michał Wiśnik i Antoni Paczuła z kl.VI wzięli udział w szkolnym etapie wiedzowego konkursu biblijnego, którego tematem przewodnim była Ewangelia wg św. Mateusza. Natomiast uczniowie z kl.I-IV wzięli udział w konkursie plastycznym. Pierwsze miejsce zajęła praca Fabiana Pipka, na miejscu drugim uplasowała się Julia Biernat, zaś miejsce trzecie zajęła Alicja Lidzbarska i to oni będą reprezentować naszą szkołę w etapie rejonowym.

• KONKURSY O ŚW. JANIE PAWLE II

• W tygodniu poprzedzającym obchody Dnia Papieskiego w szkole odbyły się konkursy poświęcone osobie św. Jana Pawła ll. Dzieci z kl.l - lll wykonały prace plastyczne ,,Jan Paweł ll w oczach dzieci":

kl.I: Jan Maszota - Im., Wojciech Wenta- IIm.

kl.II: Wiktor Wenta - Im., Bartłomiej Wos - IIm.

kl.III: Katarzyna Mielewczyk - Im., Michalina Mielewczyk - IIm., Marcelina Mielewczyk - IIIm.

Natomiast uczniowie z kl.lV - Vlll uczestniczyli w konkursie wiedzowym ,,Życie i pontyfikat św. Jana Pawła ll":

kl.VII: Aleksandra Szlonszkiewicz - Im.

kl.VIII:Jan Kwidziński - Im., Wiktoria Formela - IIm., Zofia Walkusz - wyróżnienie.

Podsumowanie i wręczenie nagród w Dniu Papieskim, tj. 16 października, w kościele parafialnym w Łebuni o godz. 15.30.