• DZIEŃ DZIECKA

• 1 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. W naszej szkole obchodziliśmy to piękne święto 31 maja. Tego dnia na uczniów czekało mnóstwo atrakcji. Zapraszamy do obejrzenia szkolnej galerii.

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTÓW

• Tegoroczny egzamin ósmoklasisty odbył się w dniach 24, 25 i 26 maja. Sprawdzał on wiadomości oraz umiejętności z j. polskiego, matematyki i j.angielskiego. Ósmoklasistom życzymy powodzenia!

• PROJEKT CZYTELNICZY W KL.I

• Uczniowie kl. I realizowali projekt czytelniczy. W każdy piątek otrzymywali od wychowawcy klasy p. Małgorzaty Bizewskiej książkę, którą należało przeczytać i w poniedziałek opowiedzieć o swoich wrażeniach. Książki pochodziły z serii „Czytam sobie” poziom I, II i III. Te  proste i zabawne historie były doskonałym początkiem na edukacyjnej drodze. Duża czcionka, barwne ilustracje oraz przykuwające wzrok elementy graficzne sprawiały, że książki ułatwiły pierwszakom przygodę z czytaniem.

• AKCJA "ŻONKILE"

• Nasza szkoła wzięła udział w akcji "Żonkile”, organizowanej już po raz dziesiąty przez Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem akcji jest upamiętnienie powstania w getcie warszawskim, które wybuchło 19 kwietnia 1943r. Uczniowie wykonali i przypięli do swoich ubrań papierowe żonkile - symbol pamięci o ludziach, którzy walczyli i ginęli podczas powstania w getcie warszawskim.