• #NA POMOC UKRAINIE

• W związku z sytuacją na Ukrainie oraz wytycznymi, które zostały przygotowane przez Polski Czerwony Krzyż w Polsce, podejmujemy działania mające na celu pomoc mieszkańcom Ukrainy. Od poniedziałku rusza w naszej szkole punkt zbiórki. Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć w tym trudnym czasie ludność dotkniętą wojną, prosimy o przekazywanie:

- materiałów opatrunkowych,

- żywności długoterminowej,

- środków higieny (kosmetyki, pieluchy, podpaski, pasty do zębów itd.)

- sprzętu kwatermistrzowskiego (śpiwory, łóżka polowe, koce itd.)

Nie bądźmy obojętni. Każda pomoc ma znaczenie!

• WALENTYNKI

• Walentynki to dzień, który powoduje szybsze bicie serca u każdego z nas. To nie tylko święto zakochanych, ale przede wszystkim dzień pełen życzliwości i sympatii wobec drugiego człowieka. Z inicjatywy p. Małgorzaty Bizewskiej na szkolnym korytarzu pojawiła się walentynkowa skrzynka pocztowa, do której uczniowie wrzucali piękne kartki z dowodem sympatii. 11 lutego p. Agnieszka Kowalczuk zadbała, aby poczta walentynkowa dotarła do adresatów. Wyrazy przyjaźni sprawiły uczniom wiele radości.