• Czerwiec 2022

• 05.06.2022
            • Dzień Ochrony Środowiska

W czasach kiedy nasza planeta coraz bardziej jest niszczona przez nas samych Dzień Ochrony Środowiska powinien być na ustach wszystkich ludzi, którym los ziemi nie jest obojętny. Ta data powinna być kojarzona z konkretnymi działaniami podejmowanymi na rzecz planety.

• 06.06.2022
            • Dzień Jojo

Jojo to coś więcej niż zwykła zabawka. Ten ciężarek zawieszony na sznurku pozwala wykonywać zawiłe triki, a zawody w Jojo cieszą się dużą renomą. W Dzień Jojo warto samemu spróbować wykonać jakieś kombinacje, to świetna alternatywa dla komputera!

• 09.06.2022
            • Dzień Przyjaciela

9 czerwca przypada Dzień Przyjaciela. W tym dniu warto spędzić czas ze swoją bratnią duszą i pielęgnować relację, która jest na wagę złota.

• 13.06.2022
            • Święto Dobrych Rad

• 15.06.2022
            • Ogólnopolski Dzień Dogoterapii

Psy to wspaniałe zwierzęta, które nie tylko zajmują nasze miejsce na kanapie, ale i wymiernie pomagają chorym i niepełnosprawnym. Dogoterapia, bo dziś ta forma leczenia i rehabilitacji ma swoje święto stosowana jest w Polsce z powodzeniem od wielu lat.

• 19.06.2022
            • Dzień Leniwych Spacerów

To święto, które łatwo przegapić w codziennym natłoku spraw. Jego przesłaniem jest właśnie apel do ludzi, by zwolnili, zaczęli cieszyć się życiem, dostrzegać szczęście i piękno, które jest tuż obok nas. Najlepszym sposobem na to jest spokojny i długi spacer, bez patrzenia na zegarek.

• Góra Grosza

W ramach XXII edycji akcji Góra Grosza, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać zebraliśmy w naszej szkole 832,49 zł.