• Maj 2022

• 05.05.2022
            • Światowy Dzień Hasła

Hasła to w dzisiejszym świecie powszechna sprawa – w ten sposób zabezpieczamy swoje konto internetowe, telefon czy pocztę. W Światowy Dzień Hasła warto dowiedzieć się, jakie są podstawowe zasady tworzenia bezpiecznych haseł.

• 06.05.2022
            • Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

• 11.05.2022
            • Dzień Bez Śmiecenia

Człowiek hurtowo produkuje śmieci i najgorsze, że wielu zostawia je tam gdzie popadnie: na ulicy, nad jeziorem, w lesie, na klatce, w biurze. Sprzątajmy po sobie, a świat będzie czystszym miejscem.

• 11.05.2022
            • Dzień Zamiany z Nauczycielem

• 13.05.2022
            • Dzień Rymowania

• 17.05.2022
            • Światowy Dzień Pieczenia

Przy okazji takich świąt każdy może zdobyć nowe umiejętności w kuchni. Światowy Dzień Pieczenia ma na celu zachęcenie ludzi do własnoręcznych wypieków, które nie dość że mają wyjątkowy smak, to jeszcze pozwalają zabłysnąć przed znajomymi.

• 19.05.2022
            • Dzień Dobrych Uczynków

Takie święta powinny być codziennie! Świat na pewno byłby lepszy.

• 20.05.2022
            • Dzień Dojazdu Rowerem do Szkoły

Dzień Dojazdu Rowerem do Szkoły ma promować nie tylko zdrowy styl życia, którego podstawą jest codzienna aktywność fizyczna, ale również pozytywny wpływ poruszania się na dwóch kółkach na środowisko.

• 30.05.2022
            • Światowy Dzień Soku

Dzisiejszy dzień warto uczcić szklanką soku. Po pierwsze – są po prostu pyszne, po drugie – soki owocowe i warzywne zawierają wiele witamin

i składników mineralnych.

• 31.05.2022
            • Dzień Rodzeństwa

Brat lub siostra to taka osoba, którą kochamy, a jednocześnie kłócimy się z nią przy byle okazji. Bez rodzeństwa życie byłoby jednak zdecydowanie nudniejsze, dziś warto więc pokazać najbliższym, że o nich pamiętamy.

• 01.06.2022
            • Dzień Mleka

Święto na celu zwrócenie uwagi na korzyści, jakie dla naszego zdrowia przynosi codzienne spożywanie mleka i nabiału.

• 02.06.2022
            • Dzień Pierwszej Pomocy dla Zwierząt

Dzień Pierwszej Pomocy dla Zwierząt powstał w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej #Usta-Pysk. Akcja, której inicjatorką jest Nela Mała Reporterka, ma na celu edukację dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie tego, jak prawidłowo należy udzielać pierwszej pomocy przedweterynaryjnej zwierzętom.

​​​​​

• Dzień Dobrej Oceny